УКРEN
Даша · маркетолог-стратег · такт VIII

Економіка довіри: операційка

Перші сім тактів відповідали на питання «що робити». Восьмий — «як це працює щодня». Процес роботи з лідом, звіт у Google Таблицях і юніт-економіка мережі з чотирьох студій — на одному наскрізному наборі даних за квартал. Кожне число у звіті пов'язане з рішенням; чисел, що нічого не рухають, тут немає.

LUMÉ · вигадана мережаQ2 2026 · 2 395 заявокна Біблії LUMÉ v0.64 студії · ₴17,6 млн виручки

Стисла версія — хід міркування за 3 хвилини → · усі такти

Чотири знахідки на даних LUMÉ — кожна веде до рішення
Ця сторінка7 хвилин

Процес, структура звіту і чотири знахідки. Досить, щоб зрозуміти підхід

З розборами40 хвилин

Дванадцять розділів, чотири блоки «аналіз і точки зростання», прочитання місяця

Робочі файли4 штуки

Таблиця .xlsx (16 аркушів на формулах), 4 CSV-вивантаження, сценарій n8n, промпт Dify

Джерело чиселБіблія

Усі параметри — з Біблії LUMÉ, не підгін. Одне джерело правди на всі такти

Модельний клієнт: LUMÉ

Мережа студій естетичної косметології в Києві. Вигадана — як «Контур» у тактах I–VII, але операційні проєкти потребують організації з операційною поверхнею: кілька точок, підрядники, рекламні кабінети, потік заявок, який варто систематизувати. Одиночній студії CRM-система не потрібна — мережі потрібна.

Студії
Печерськ, Поділ, Оболонь, Позняки · відкривається п'ята
Послуги
ін'єкційна (48% виручки), апаратна обличчя, догляд, лазерна епіляція — тільки обличчя, без тіла-LPG
Команда
≈ 20 спеціалістів (3 косметологи + 2 лікарі на студію), адміністратори, керуючі
Система запису
українська (EasyWeek / Appointer) — не Altegio (російська зв'язка, див. Біблію); лід-шар ведеться окремо
Дані
Q2 2026 · 2 395 заявок, 4 366 візитів, ₴677 тис. рекламних витрат. Усі параметри — з Біблії LUMÉ (_bible/model/params.py), не підгін
Розділ I

Процес: шлях від заявки до постійного клієнта

Вісім стадій. У кожної — визначення, відповідальний, SLA і метрика, яку вона породжує. Без цього «звіт» перетворюється на набір чисел без сенсу.

1

Заявка

Звернення з будь-якого каналу: форма сайту, Instagram Direct, коментар, дзвінок, Telegram, лід-форма реклами. Фіксується джерело, UTM, кампанія, студія, послуга, що цікавить.

метрика: число заявок, CPL за каналами
2

Контакт

Адміністратор відповів. SLA: ≤ 15 хвилин у робочий час. Орієнтир такту III — ідеальний час відповіді менше десяти хвилин; шанси на контакт падають у сто разів за відповіді через півгодини замість п'яти хвилин.

метрика: швидкість першої відповіді, % заявок у SLA
3

Кваліфікація

Визначена реальна потреба, бюджет у діапазоні, послуга є в мережі, клієнт — ЦА. Причини дискваліфікації фіксуються: поза гео · не та послуга · очікування щодо ціни поза діапазоном · спам / бартер · «тільки спитати» · протипоказання → маршрут до лікаря.

метрика: contact→qualified, структура причин відмови
4

Запис створено

Візит стоїть у розкладі системи запису (EasyWeek). Тут лід-шар склеюється з нею за номером телефону.

метрика: qualified→booked, час до запису
5

Візит відбувся

Клієнт прийшов і сплатив. Протилежність — неявка або скасування без перенесення.

метрика: booked→showed, no-show, чек першого візиту, CAC
6

Повторний клієнт

Другий оплачений візит. Ключова точка відтоку в усій бʼюті-індустрії.

метрика: first-visit retention (ціль ≥ 45%), інтервал 1→2
7

Постійний клієнт

Три і більше візити або активність 6+ місяців. Курсові пакети, програма лояльності.

метрика: repeat retention, частота, LTV, частка у виручці
8

Сплячий → реактивація

Немає візиту 90+ днів. Окрема кампанія повернення, окремий (низький) CAC.

метрика: частка сплячих, конверсія реактивації
Аналіз і точки зростання · де живе лід

1 · базове рішення

Вести все в системі запису: там і запис, і картка клієнта, і історія візитів.

2 · що не так

Система запису — це букінг, а не CRM для лідів. Заявка з Instagram Direct, яка не перетворилася на запис, у букінгу не існує — а це більше половини всіх звернень. Губиться весь верх лійки: швидкість відповіді, причини відмови, CPL за каналами. Атрибуція «звідки прийшов клієнт» у букінгу теж слабка — поле «джерело» заповнюється адміністратором вручну й на око.

3 · senior-рівень

Окремий лід-шар (Google Таблиця або легка CRM), куди потрапляє кожне звернення з повним набором полів і UTM. Склейка з системою запису за номером телефону в розрахунковому шарі. Швидкість відповіді — не «коли згадали спитати», а таймер у n8n з автоескалацією. Джерело клієнта береться з UTM першої заявки, а не з пам'яті адміністратора.

4 · підсумок

Два шари: лід-шар (звернення, окремо) + система запису (записи й візити, окремо), пов'язані телефоном. Звіт читає обидва. Саме так побудований набір даних LUMÉ.

Розділ II

Лійка Q2 2026: де саме губляться люди

Ліворуч — уся лійка (включно з прямими зверненнями і рекомендаціями). Праворуч — тільки платний трафік: за ним судять про ефективність реклами.

Лід → перший візит

2 395 заявок за квартал. Числа — з raw_leads.csv, перераховуються формулами в DASH_funnel.

Головна теча — на вході, не всередині. 6,6% заявок (159 з 2 395) залишилися без відповіді взагалі, ще частина оброблена пізніше за SLA. Кожна наступна стадія працює пристойно: контакт→кваліфікація 75%, запис→візит 86%. Найдешевше лагодити не конверсію менеджера з продажів, а швидкість адміністратора.

Платний трафік конвертує гірше за блендед-цифру — 31,4% проти 40,4%. Різниця в тому, що в загальну лійку потрапляють прямі звернення й рекомендації: вони приходять з готовим наміром і записуються майже одразу. Змішувати їх з рекламними лідами — значить лестити рекламі.

Аналіз і точки зростання · як рахувати лійку

1 · базове рішення

Одна лійка на всі джерела, одна конверсія lead→client.

2 · що не так

Walk-in і рекомендації штучно піднімають загальну конверсію і ховають проблему платних каналів. Рішення щодо бюджету, ухвалене на блендед-цифрі, буде систематично помилковим.

3 · senior-рівень

Два зрізи: повна лійка — для операційного управління студіями; paid-зріз — для рішень щодо реклами. У звіті LUMÉ це окремі блоки DASH_funnel. Плюс третій розріз — за студіями, щоб локалізувати провал.

4 · підсумок

Конверсія платного трафіку 31,4% — це і є число, до якого прив'язаний CAC. Блендед 40,4% показується поруч, але в рішеннях щодо каналів не бере участі.

Провал локалізується до студії і людини

contact→qualified за студіями

Студіяcontact→qualЩо це означає
Печерськ77,3%норма
Поділ80,8%норма
Позняки78,4%норма
Оболонь64,0%новий адміністратор із квітня → розбір скрипту і навчання

Мережа втрачає ≈ 80 кваліфікованих заявок за квартал лише на цій різниці. За середнього чека ₴4 031 — це ≈ ₴200 тис. втраченої виручки на квартал на одній студії. Це не «показник», а адреса проблеми: студія, місяць, людина.

Розділ III

Структура звіту: три шари, а не одна вкладка

Професійний звіт у Google Таблицях — це не «гарний дашборд», а розділення вводу, розрахунку і вітрини. Файл lume_q2_2026.xlsx зібраний саме так.

ШарАркушіЩо робить
RAWraw_leads · raw_spend · raw_bookings · raw_calls · dict_*Дані як із джерел. Append-only. Не редагується вручну — замінюється новим вивантаженням цілком.
CALCсклейка лід ↔ візит за телефоном, службові стовпціУся «магія» з'єднання джерел. Відділена від вітрини, щоб її можна було перевірити.
DASHdaily · funnel · unit · channels · cohorts · speedДашборди на формулах SUMIFS/COUNTIFS по RAW. Підстановка нового вивантаження перераховує все.
METAmetrics · data_qualityСловник метрик і перевірки якості даних. Запускаються перед кожною планеркою.
Аналіз і точки зростання · архітектура таблиці

1 · базове рішення

Одна вкладка «Звіт»: згори зведення, нижче — дані, які в неї вбивають руками.

2 · що не так

Ввід змішаний з вітриною. Будь-яка правка формату ламає формули. Історію не відновити. Двоє людей не можуть працювати одночасно. За заміни місяця все переписується заново — і помилки не видно.

3 · senior-рівень

RAW тільки приймає дані (один рядок = один лід / один день витрат / один візит). CALC з'єднує. DASH тільки показує і ніколи не зберігає. Кожна метрика в DASH — формула з посиланням на RAW, а не вручну вписане число. Перевірність важливіша за красу.

4 · підсумок

Новий місяць = замінити три CSV у RAW. Весь звіт перезбирається сам. Помилка в даних спливає на аркуші data_quality, а не через квартал у висновках.

Розділ IV

Словник метрик: у кожної — «і що»

Метрика без прив'язаного до неї рішення — прикраса, і в звіт вона не потрапляє. Повна версія — аркуш META_metrics (16 метрик з формулами, джерелами і власниками). Тут — вісім ключових.

МетрикаФормулаЦільЯке рішення рухає
Швидкість відповідіmed(contacted − created)< 10 хвштат адмінів, зміни, автовідповідь, маршрутизація
contact→qualifiedqual / contacted78–82%якість трафіку, скрипт кваліфікації, навчання
CAC (paid)paid_spend / new_paid< ₴1 500спліт бюджету між каналами і утриманням
LTV (валовий прибуток)(чек₁ + чек₂·Σ)·маржа> ₴15 000утримання, середній чек, апселл курсів
LTV / CACLTV_gp / CAC_paid≥ 4масштабувати залучення або вкладати в утримання
payback на 1-му візиті(чек₁·маржа) / CAC> 100%склад і ціна оферу першого візиту
first-visit retention2-й візит ≤ 90 дн / когорта≥ 45%follow-up, запис «у кріслі», welcome-ланцюжок
завантаження розкладувізити_міс / потужність65–80%найм майстрів, години, розподіл потоку
Розділ V

Атрибуція: first-touch за каналом

Типовий шлях клієнта LUMÉ: побачила рекламу в Instagram → підписалася → прийшла через півтора місяця за акцією в Telegram-каналі. Кому зарахувати клієнта?

Аналіз і точки зростання · модель атрибуції

1 · базове рішення

Last-touch, як за замовчуванням у GA4: клієнт дістається останньому дотику.

2 · що не так

За циклу в півтора місяця last-touch віддає майже всіх клієнтів ретаргетингу і промо-розсилці, а залучення нагорі лійки виглядає збитковим. Логічний наступний крок — зрізати бюджет на Instagram-таргет, тобто перекрити собі кисень.

3 · senior-рівень

First-touch за каналом залучення — за нового клієнта відповідає канал, який його взагалі привів у поле зору. Повторні візити рекламі не атрибутуються ніяк: їх заробило утримання. Промо-акції міряються окремо — за інкрементом до бази, а не за «клієнтами з розсилки».

4 · підсумок

У наборі LUMÉ source_channel = канал першої заявки. Це робить CAC за Instagram чесно високим, а не штучно низьким, і не дає сховати вартість залучення в «безкоштовних» повторних візитах.

Розділ VI

Юніт-економіка: перший візит покриває лише 57% CAC

CAC рахується тут — із raw_spend і raw_leads. LTV і LTV/CAC беруться з Біблії LUMÉ (_bible/figures.json) — двосегментна когортна модель на реальних прайсах Slim і утриманні.

₴1 817CAC платного клієнта, цифра кабінету ($41)
₴1 806CAC за P&L (Біблія v0.6)
57%частка CAC, покрита першим візитом → утримання обов'язкове
₴17 742LTV за валовим прибутком ($399, Біблія)
9,8×LTV / CAC (Біблія v0.6) → залучення не обмежує зростання
13%частка нових клієнтів у виручці кварталу → виручку робить база

Валовий прибуток першого візиту (~₴1 040) менший за вартість залучення (₴1 817). Перший візит — під консультацію і легкі процедури, чек нижчий. Клієнт має повернутися хоча б один раз, щоб залучення вийшло в нуль. Економіка LUMÉ тримається не на першому візиті, а на утриманні.

LTV/CAC 9,8× (Біблія v0.6) каже, що залучення ефективне — але це не дозвіл лити бюджет. Завантаження мережі 76% (розділ X): крісла майже заповнені. Зростання тепер потребує або потужності (п'ята студія відкривається), або зростання чека — апселл у курси, зміщення до ін'єкцій.

₴1 817 — це цифра кабінету, ₴1 806 — цифра бухгалтера. Різниця невелика: reverse-charge ПДВ на рекламу нерезидента для платника ПДВ нейтральний (ПЗ = ПК). Раніше модель тримала тут «податок на рекламу нерезидента» +20%, але його скасовано ще у 2022 (Закон № 1525-IX) — див. такт XII.

Аналіз і точки зростання · де рахувати юніт-економіку

1 · базове рішення

Рахувати LTV прямо у звіті за метриками: чек × число візитів за квартал.

2 · що не так

У квартальному зрізі немає повної історії клієнта, немає утримання, немає горизонту. LTV із кварталу — це не LTV, це «виручка за 90 днів». Рішення щодо CAC на такій цифрі помилкові.

3 · senior-рівень

LTV живе в Біблії компанії — там двосегментна когортна модель (42% нових → постійні, утримання 70%/рік, горизонт 5 років), звірена з джерелом «постійний клієнт ₴30–100к/рік». Операційний звіт бере LTV як константу і рахує від неї CAC, payback, ROMI. Одне джерело правди.

4 · підсумок

CAC ₴1 817 (кабінет) ≈ ₴1 806 (P&L) ÷ LTV ₴17 742 (Біблія) = LTV/CAC 9,8×. Payback на першому візиті ~57% (за нижчим чеком першого візиту) → утримання не «добре б», а обов'язкова умова.

Розділ VII

Канали: бюджет розподілений не туди

ROMI тут — за проєкцією LTV: валовий прибуток залученої за квартал когорти за горизонт 18 місяців, поділений на витрати. Не місячний ROAS.

КаналВитрати ₴ЛідиCPL ₴КлієнтиCAC ₴ROMI
Meta (таргет)405 6006536212012 0187,8×
Google Ads148 7003104801071 39011,8×
Блогери / посіви121 700221551641 9018,3×
Рекомендації60 300403—20130058,3×
Instagram organic0*389—137≈ 0—
Офлайн / прямі0419—257≈ 0—

* витрати на контент винесені в такт VI (контент-система), у CAC каналу не входять. Рекомендації: винагорода ₴300 за приведеного клієнта. CPL і CAC тут — за витратами кабінету; reverse-charge ПДВ на рекламу нерезидента для платника ПДВ нейтральний; «податку на рекламу нерезидента» більше немає (скасовано 2022, Закон № 1525-IX) — див. такт XII.

Де гроші працюють і де ні

Meta забирає 60% платного бюджету за найгіршого ROMI серед платних каналів. Це не означає «вимкнути» — Meta дає обсяг (201 клієнт, більше за всі платні) і верх лійки для решти. Але співвідношення можна покращити.

Google працює краще за ефективністю (CAC ₴1 390 проти ₴2 018 у Meta, ROMI 11,8×), але Google Trends показує: категорійний пошук косметології падає на 40–60% за 5 років (див. Біблію). Нарощувати Google можна тільки за брендом і конкретними процедурами («ботокс київ» +10%), не за загальними запитами.

Рекомендації — найдешевший клієнт у мережі (₴300), 201 клієнт за квартал, ROMI 58×. І ніхто ними не керує: програми «приведи подругу» немає, винагорода виплачується стихійно. Це канал, який заслуговує на продукт, а не на подачки.

Instagram organic — 137 клієнтів безкоштовно. У конкурентів (Лазерхауз 207 тис., Люменіс 245 тис. підписників) — це головний канал. LUMÉ з ~20 тис. підписників недоінвестує в контент.

Розділ VIII

Ефект депозиту: no-show 20% → 14% за місяць

З 1 червня — передоплата ₴300 за запису з платного каналу (зараховується у вартість візиту). Аркуш DASH_deposit рахує no-show до і після.

16,8%no-show платних записів, квітень–травень
10,5%no-show платних записів, червень (депозит)
−6,3 в.п.за один місяць → розкатати на всі платні канали

Кожна неявка на записи з платного каналу — це оплачений лід (у середньому ₴550), доведений до крісла і втрачений на останньому кроці. За 17% no-show і ~300 платних записах на місяць мережа втрачає ~50 візитів, ~₴130 тис. виручки.

Депозит ₴300 знизив no-show до 10,5% — це нижче за коридор джерела (бʼюті-салони України: 18–20% без передоплати, ~15% з неповоротною передоплатою). Не «до нуля» — частина клієнтів усе одно не приходить і втрачає депозит. Але −6,3 в.п. за місяць на одній механіці окупає впровадження багаторазово.

Рішення на планерці: розкатати депозит на всі платні канали з липня. Для органіки й рекомендацій — не вводити: там no-show і так нижчий, депозит вб'є конверсію запису.

Розділ IX

Швидкість відповіді: 63% у SLA — це провал

11 хвмедіана першої відповіді
62,7%заявок у SLA 15 хвилин → ціль 85%+ через n8n (розділ XII)
159заявка без відповіді взагалі (6,6%) → ≈ ₴89 тис. оплачених лідів намарно
< 10 хворієнтир такту III

Медіана 11 хвилин виглядає терпимо, але вона ховає хвіст: 37% заявок чекають довше 15 хвилин, 6,7% не отримують відповіді ніколи. За дослідженням із такту III, за відповіді через півгодини замість п'яти хвилин шанс на контакт падає у сто разів. Кожна необроблена заявка — це оплачений лід (у середньому ₴550 на платних каналах), викинутий мовчки.

Це не проблема мотивації, це проблема системи. Рішення — не «просіть адмінів відповідати швидше», а: автовідповідь у першу хвилину з питаннями кваліфікації, маршрутизація заявки в потрібну студію, таймер з ескалацією керуючої через 15 хвилин. Усе це — сценарій n8n із розділу XII, який на даних LUMÉ доводить SLA-виконання з 63% до цільових 85%+.

Розділ X

Завантаження розкладу: 76% — мережа біля стелі

СтудіяЗавантаженняЩо це означає
Печерськ79%біля стелі
Поділ78%біля стелі
Позняки76%біля стелі
Оболонь70%єдиний запас у мережі — але почасти через слабку кваліфікацію (розділ II)
Мережа76%фізична потужність 1 920 візитів/міс, проходить ~1 454

Це перегукується з тактом VII (калькулятор): там крісло було стелею зростання для одиночної клініки. Тут мережа з чотирьох студій підійшла до тієї самої стелі — 76%. Здоровий коридор завантаження — 65–80%, і три студії з чотирьох сидять у його верхній третині (76–79%). Запас лишився тільки в Оболоні, та й той почасти через слабку кваліфікацію.

Висновок для планерки: збільшувати рекламний бюджет на наявні 4 студії майже нема куди — нові записи витісняють повторні, зростає no-show від переповненого розкладу. Зростання дає: п'ята студія (відкривається, зніме частину попиту), апселл у курси (вищий чек на той самий слот), оптимізація Оболоні (повернути 69% → 76% = +₴1,7 млн/рік).

Єдиний канал, куди ще варто доливати бюджет за повного завантаження, — рекомендації: вони приводять клієнтів, які записуються на конкретний час і майже не дають no-show.

Розділ XI

Якість даних: звіт, який ловить свої помилки

Аркуш META_data_quality — сім перевірок, які проганяються перед кожною планеркою. Червоний результат блокує висновки за каналом, поки причину не знайдено.

Що спіймав звіт у червні

Реальний інцидент із набору даних

2,0% заявок кварталу (47 із 2 395) — з битою UTM-міткою. Усі — Google Ads, кампанії «послуги» і PMax, з 1 до 24 червня. За перезапуску кампанії в utm_campaign потрапив пробіл (kyiv smas замість lume_net_services_lead_2026q2). GA4 розбив мітку, 50 лідів упали в джерело «(not set)».

Наслідок, якщо не помітити: Google за червень виглядає гірше, ніж є; на планерці лунає «Google просів, ріжемо бюджет» — і ріжеться найкращий за ROMI канал.

Що спрацювало: перевірка «utm_campaign не за стандартом» на аркуші data_quality показала 47 замість 0. Мітку виправлено, 47 лідів переатрибутовано вручну за gclid, у кабінеті додано шаблон UTM. Правило іменування — у dict_utm_rules. Спека виросла в такт XI.

Розділ XII

Автоматизація: що зроблено і що змодельовано

Чесна колонка. Інфраструктура (n8n, Dify) піднята; сценарії написані й готові до імпорту; підключення до живих кабінетів і системи запису потребує доступів власника. n8n_lead_intake.json — 26 вузлів.

АвтоматизаціяЩо робитьСтатус
n8n · лід-інтейкwebhook заявки → миттєве підтвердження → нормалізація: E.164 телефон, усі click-ID (gclid/fbclid/…), канал за правилами, value_tier, ключ дедупа → історія за клієнтом → атрибуція first/last-touch, SLA-дедлайн за робочими годинами Києва → append з дедупом → картка адміністратору → ескалація керуючій за таймеромJSON готовий до імпорту
n8n · dead-letter + лікар + дата-контрольу тому самому сценарії: не записалося → dead_letter + алерт; гарячий лід → лікарю; бита UTM → чат дата-контролю до того, як лід зіпсує статистикуу складі сценарію
n8n · дайджест лідівПн–Сб 09:00: учора + з початку тижня + темп проти плану, топ каналів/кампаній, «без контакту: N» — тільки те, що потребує діїу складі сценарію
Dify · тижневий наративна вхід — JSON із DASH_funnel і DASH_channels; на вихід — текст «що змінилося, де вузьке місце, три рекомендації»промпт готовий
EasyWeek → Google Sheetsщоденне вивантаження візитів у raw_bookingsпотрібен API-ключ EasyWeek
Кабінети → Google Sheetsщоденні витрати за кампаніями у raw_spendпотрібні доступи Meta / Google Ads

Сценарій n8n написаний так, щоб його могла пояснити не-розробниця: кожен вузол робить одну зрозумілу річ. Розбір «що це, навіщо, за чим стежити» — у automation/SETUP.md. Усе, що потребує чужих ключів, позначено червоним і не видається за готове. Огляд усіх п'яти сценаріїв (107 вузлів) — на окремій сторінці.

Прочитання

Звіт за червень: які рішення він продиктував

Звіт потрібен не для того, щоб «бути в курсі», а щоб щотижня виходила конкретна дія. Повна версія — worked_month.md.

1 · Депозит на записи з платних каналів. No-show на платному трафіку тримався на 16,8%. З 1 червня — передоплата ₴300, зараховується у вартість візиту. До кінця місяця no-show за цими записами — 10,5% (у коридорі джерела для бʼюті з передоплатою). Рішення: розкатати депозит на всі платні канали з липня.

2 · Бита UTM у Google (розділ XI). Спіймана 24 червня, виправлена, канал переатрибутовано. Рішення: шаблон UTM у кабінеті + перевірка в data_quality обов'язкова перед планеркою.

3 · Оболонь. contact→qualified 64% проти 77–81% в інших студіях, весь квартал. Причина — новий адміністратор без обкатаного скрипту. Плюс завантаження студії нижче за мережу (70% проти 76–79%). Рішення: розбір десяти записів розмов, скрипт кваліфікації, повторний замір через місяць.

4 · Завантаження біля стелі. Мережа на 76%, три студії з чотирьох — 76–79%. Нарощувати рекламний бюджет нема куди: нові записи витісняють повторні. Рішення: пріоритет — апселл у курси (вищий чек на той самий слот) і підготовка п'ятої студії, а не зростання CPL-бюджету.

5 · Спліт і рекомендації. Google ROMI 11,9× проти Meta 7,8×, але категорійний пошук падає (Trends) — рощити тільки за брендом. Рекомендації: 201 клієнт за квартал за CAC ₴300, ніхто не керує. Рішення: формалізувати реферальну програму (бонус ₴300 обом сторонам, промокод) — це єдиний канал, який варто рощити за повного завантаження.

Чесно

Чого ця робота не робить

Дані синтетичні, параметри — реальні. Датасет згенеровано детермінованою моделлю (build_dataset.py, seed 2026), але всі економічні параметри імпортуються з Біблії LUMÉ (_bible/model/params.py): прайси зі Slim, реклама UA 2026, no-show, retention. Окремого «підгону» під коридори більше немає — є одне джерело правди. Реальної юрособи LUMÉ не існує.

CPL — найслабше місце (грейд C). Meta CPL ₴620 — єдиний укр. якір Rabbit Marketing «б'юті/здоров'я 200–600 ₴/лід» (09.2026); точне число за кабінетом не підтверджено. CAC ₴1 817 (кабінет) ≈ ₴1 806 (P&L), LTV/CAC 9,8×. За консервативного CPL $18–22 — ~6–7×.

Атрибуція спрощена до one-touch. Реальний шлях мультиканальний; first-touch за каналом — свідомий компроміс на користь перевірності проти точності.

LTV не рахується тут. Він у Біблії — двосегментна когортна модель на 5-річному горизонті, звірена з джерелом. Операційний звіт бере його як константу. Це правильно: LTV із квартального зрізу — не LTV.

Формули в .xlsx — робочий патерн, не продакшн. Дашборди на SUMIFS/COUNTIFS по RAW; за підстановки нового вивантаження перераховуються. Частина перевірок якості даних потребує ручного налаштування в Google Sheets.

Джерела

Звідки бенчмарки

Meta реклама Україна 2025CPM $6–8, CPC $0,6–0,8, CTR ≈1%, click→lead 5–8%, CPL $7,5–12 · locomotive.ua
Beauty на Meta (глобально)CPC lead-кампаній ≈$3,06, CPM Beauty&Health ≈$12,46 · WordStream / Sovran Meta Ads Benchmarks 2025
No-show у бʼюті10–20% типово, 15–30% без нагадувань, 3–5% з депозитом · Goldie, Zenoti 2025
Утримання клієнтів салонуперший візит 30–45% (найкращі 60–75%), повторні ≈75% (сильні 85%+) · Meevo, Phorest
Система записуLUMÉ на українській EasyWeek / Appointer. Altegio (ex-YClients) пов'язаний з російським VK (Forbes 2023), для мережі «довіра» — оффбренд · див. Біблію LUMÉ
Швидкість відповіді на лідідеал <10 хв, шанс контакту ×100 за 5 хв проти 30 хв · MIT / InsideSales, перенесено з такту III портфоліо